Chcete začít chodit do fitness centra ve Zlíně nebo v okolí a preferujete čistě ženská fitka? Ať už se cvičením začínáte, nebo se chystáte pokračovat v cestě za aktivním a zdravým životním stylem, inspirujte se nabídkou místních fitness center, které jsou zaměřené výhradně jen na ženy. Zjistěte, jaké konkrétní služby jednotlivá fitness centra nabízejí a vyberte si pro sebe takové, které vám bude maximálně vyhovovat.

Meet Fit Zlín

Meet Fit ve Zlíně je dámské fitness studio, které vám pomůže dostat se do formy. Toto fitko  se snaží odlišit od ostatních fitness center pestrou a jedinečnou nabídkou služeb a cvičení. Jako jediní ve Zlíně proto nabízejí nejnovější fitness trend – Kangoo jumping, Pound a minigroup lekce. Kangoo jumping je unikátní cvičení na skákacích botách, které je ideální volbou pro komplexní cvičení celého těla. Pound jsou kardio lekce cvičení s prvky jógy a pilates spojené s energickým hraním na bicí. Využít můžete také speciální lekce cvičení pro maminky s dětmi. Nechybí dokonce ani hernička podporující psychomotorický vývoj dítěte. Na kurzech a workshopech se můžete inspirovat novinkami a trendy v oblasti zdraví a fitness.

Výhody tohoto fitka:

 1. moderní a jedinečné dámské fitness studio
 2. Kangoo jumping
 3. Pound cvičení
 4. Minigroup lekce
 5. jóga, core pilates
 6. jóga ve vzduchu
 7. zdravotní cvičení
 8. cvičení s tambikem
 9. cvičení pro maminky s dětmi
 10. hernička podporující psychomotorický vývoj dítěte
 11. skupinové fitness lekce
 12. individuální plány
 13. koučink a výživové poradenství
 14. kurzy a workshopy v oblasti zdraví a fitness
 15. animační doprovodné programy pro děti a dospělé

Fitness pro radost Zlín

Dámské fitness studio ve Zlíně je fitko zaměřené na ženy, které v klimatizovaných prostorech nabízí kvalitní trénink pro ženy bez ohledu na věk, zdravotní stav, váhu nebo předchozí zkušenosti. Máte možnost individuálního cvičení nebo cvičení pod dohledem zkušené trenérky. Kromě cvičení si můžete dopřát i relax na masážních přístrojích nebo se můžete odreagovat boxováním do boxovacího pytle. A pokud potřebujete shodit nějaké to kilo, vyzkoušejte 3měsíční kurz hubnutí pod dohledem instruktorky.

Výhody tohoto fitka:

 1. možnost cvičení pod dohledem trenérky
 2. výhodné permanentky
 3. masážní přístroje
 4. boxovací pytel
 5. Power Plate
 6. cvičení na TRX závěsném posilovacím systému
 7. kurzy hubnutí pod dohledem instruktorky

Contours Fitness Club Zlín

Contours Fitness Club ve Zlíně je fitness centrum určené ženám a pouze ženy najdete i mezi trenérkami. Tohle fitko vás potěší příjemným a moderním prostředním, stejně tak i kvalitními posilovacími stroji, které jsou jako stvořené pro ženské tělo. Jestli vás tohle fitko zaujalo, tak si můžete vyzkoušet nezávazně týden cvičení pod dohledem osobní trenérky naprosto zdarma

Výhody tohoto fitka:

 1. zkušební týden s trenérkou zdarma bez závazků
 2. příjemné a moderní prostředí
 3. posilovací stroje přizpůsobené ženskému tělu
 4. kruhový trénink pro ženy
 5. ukázkové jídelníčky

Studio Active Beauty Vizovice, Chrastěšov

Studio Active Beauty je dámské studio nabízecí cvičení na strojích Vacu Activ. Jedná se o revoluční aerobní přístroj, který spojuje příznivou sílu podtlaku a infračerveného světla s cílem maximálního zintenzivnění prováděného cvičení.

Výhody tohoto fitka:

 1. dámské studio zaměřené pouze na ženy
 2. cvičení na strojích Vacu Activ