Chcete začít sportovat a žít aktivně? Hledáte nejlepší fitko pro ženy v Brně, kde se budete cítit maximálně příjemně? Zjistěte, jaké jsou dostupné možnosti fitness a cvičení v Brně. Inspirujte nabídkou fitness center, která se specializují přímo na ženy a jejich potřeby. Vyberte si takové, které vám bude nabídkou svých služeb vyhovovat a kde se budete cítit sebejistě, pohodlně a motivovaně.

Pro návštěvu fitka nezapomeňte na stylové a pohodlné fitness oblečení. hodit se vám budou legíny nebo tepláky joggers, trička a tílka.

Ladies Gym


Ladies Gym
je největší fitness pro ženy v Brně. Toto fitko nabízí přívětivé prostředí pro ženy, kteří si chtějí nejen zasportovat, ale také se chtějí cítit příjemně, pohodlně a sebejistě. Využít můžete sálové aktivity (aerobní sál, funkční sál pro cvičení v malých skupinkách, H.E.A.T. program) i individuální lekce. Pro relaxaci a krásu je možné využít wellness v podobě masáží, hydromasážní vany, solária a infrasauny.

Výhody tohoto fitka:

 1. skupinové i individuální lekce
 2. wellness - masáže, solária, vířivá vana, infrasauna
 3. individuální tréninkové plány
 4. výživové poradenství
 5. možnost platby Multisport kartou a jinými benefitními kartami
 6. měření složení těla na přístroji In body 270
 7. pilates reformer
 8. velká cardio zóna
 9. dlouhodobá tradice od r. 2005

Be Fit

Be Fit Brno je místem, které pomáhá tvořit úspěšné ženy. Jedná se o ryze dámské fitness. Jako jediné fitko v Brně nabízí cvičení podle světově populárních programů Les Mills. Nabízí možnost cvičení maminek s dětmi, lekce Bosu Mindful pro práci s koncentrací a na pružnost nebo také cvičení Fyzio Fit, které spojuje kondiční a kompenzační cvičení.

Výhody tohoto fitka:

 1. jediné fitko v Brně se cvičením podle programů Les Mills
 2. cvičení maminek s dětmi
 3. lekce Bosu Mindful
 4. kondiční a kompenzační cvičení Fyzio Fit
 5. online cvičení
 6. power jóga a pilates
 7. jumping na mini trampolínách
 8. zumba

Contours fitness

Contours fitness v Brně pomáhá ženám cítit se skvěle a sebevědomě, a to již od roku 2008. Jedná se o největší síť dámských fitness center v České republice. Ženy tu ocení příjemnou a motivující atmosféru. Navíc si můžete vyzkoušet týden cvičení naprosto zdarma.

Výhody tohoto fitka:

 1. týden cvičení na zkoušku zdarma
 2. dlouholetá tradice
 3. doplňkové služby (nutriční poradenství a masáže)
 4. posilovací stroje přímo pro ženy
 5. tréninkové lekce zaměřené na ženské tělo
 6. slevy pro klienty ISIC

Fitinn fitness

Fitinn fitness Brno nabízí oddělený prostor pro ženy, které se tak během cvičení mohou cítit maximálně komfortně. Samozřejmostí je nejmodernější posilovací a kardio vybavení.

Výhody tohoto fitka:

 1. oddělený prostor pro ženy
 2. nejmodernější stroje
 3. dlouhá otevírací doba
 4. výhodné permanentky

Euforia fitness

Euforia fitness v Brně je dámská posilovna, která je v současné době otevřena pro předem domluvené osobní tréninky a výživové poradenství.

Výhody tohoto fitka:

 1. individuální tréninkový plán
 2. v ceně tréninků i sálových lekcí je pitný režim a spalovač nebo proteinový nápoj
 3. konzultace stravovacích návyků

TIP: Cvičit ve fitness centrech pro ženy můžete i v tom případe, pokud nejste z Brna. Podívejte se tak rovněž na seznam oblíbených fitek pro ženy v Olomouci či v Ostravě.