MAKE YOURSELF PROUD

O nás

Značka Galsari se zrodila v České republice v roce 2017, kdy jsme pro vás na našem e-shopu představili první kolekci vysoce komfortního sportovního oblečení vlastních návrhů. Vaše zpětná vazba se v ten okamžik stala silným hnacím motorem pro to, abychom se posouvali každým dnem směrem vpřed. Dnes je z nás ověřená, dobře známá značka v České republice a na Slovensku, plná chuti se rozrůstat.

Získejte s našimi produkty moderní vzhled, prémiovou kvalitu a absolutní komfort, který je pro veškeré druhy sportu nepostradatelný. Jsme velice důslední a nároční při výběru kvalitního materiálu pro naše jednotlivé produkty. V neposlední řadě představujeme trendy střihy, které dají vyniknout postavě a zároveň skryjí drobné nedokonalosti.

Vytvářet produkty, které vznikají na základě potřeb zákazníků a sportovců, ale také tvořit komunitu pozitivně naladěných lidí, kteří si mohou být vzájemnou inspirací a podporou v cestě za svými sny, to jsou pravé cíle značky Galsari.

P.S. Fitness móda nás moc baví, ale věděli jste, že nás baví také móda plavková? Náš partnerský projekt a modely stylových plavek, ve kterých zaručeně zazáříte, naleznete na www.swimmeez.cz, co na ně říkáte?

 


MAKE YOURSELF PROUD

TVOŘÍME PRO VÁS.

Naše kolekce vznikají na základě vašich požadavků a na základě toho, co máte rádi. Nezáleží na tom, zda chodíš běhat, procházíš se, trénuješ v posilovně nebo děláš další jiné sporty. Naše značka je tu pro tebe a také pro tvůj skvělý pocit z toho, co ráda děláš.

SPORTOVNÍ ELEGANCE PRO NÁROČNÉ.

Chceš zažít kvalitu, komfort a jedinečnost? Pro naše produkty vybíráme pouze prémiové materiály, klademe důraz na kvalitní šití, trendy střihy a v neposlední řadě představujeme široké spektrum barevného provedení, aby jsi vždy mohla jednotlivé kousky z tvého šatníku dokonale kombinovat.

PRO SKVĚLÝ VZHLED A ABSOLUTNÍ KOMFORT.

Naše produkty jsou navrhovány tak, aby vždy zvýraznily tvé přednosti a zároveň napomáhaly skrýt drobné nedokonalosti. Legíny jsou neprůsvitné, nesjíždí a hebký materiál zajistí tvé dokonalé pohodlí. Značkové oblečení Galsari si jednoduše zamiluješ.

Enjoy Every Moment | Anna Faltová
RAW Bench Press World Champion | Vlastimil Kužel
Stay Focused | Míša Mrázková
What We Do | Gymnastics | TrioGym