Rády byste začaly navštěvovat fitness centrum nebo chcete pokračovat v cestě k aktivnímu a zdravému životnímu stylu? Chcete se vyhnout vtíravých mužských pohledů nebo vám zkrátka jen vyhovuje ženský kolektiv i ženy trenérky? Inspirujte se nabídkou fitness center pro ženy v Liberci, která se specializují přímo na ženy a jejich potřeby. Vyberte si takové, které vám bude nabídkou svých služeb vyhovovat a kde se budete moci cítit maximálně sebejistě, pohodlně, a především motivovaně.

Ke cvičení v těchto fitkách si vyberte pohodlné sportovní oblečení naší značky Galsari. Co doporučujeme?

Fitness Contours Liberec

Fitness Contours v Liberci je fitko zaměřené pouze na ženy, takže nehrozí, že byste se při cvičení potkávaly s muži. Jedná se o tzv. kruhový trénink s 8 posilovacími stroji v kruhu a 8 stanovišti určenými pro aerobní cvičení. Cvičení na každém stanovišti trvá pouhých 45 sekund, takže celým cvičením strávíte pouhých 30 minut. Cvičit ovšem samozřejmě můžete, jak dlouho chcete. Cvičení probíhá pod dohledem certifikované trenérky, která vás hlídá a motivuje, takže máte jistotu správně prováděných cviků. Cvičení v Contours si můžete jednoduše vyzkoušet na týden zdarma a teprve poté se rozhodnout, zda budete ve cvičení pokračovat.

Výhody tohoto fitka:

 1. cvičení pod dohledem zkušené trenérky
 2. dámský kolektiv
 3. týden cvičení nezávazně zdarma
 4. kruhový trénink
 5. cenově výhodnější cvičení v případě prodloužení členství
 6. členské benefity od partnerů (např. slevy na kosmetiku, masáže apod.)

Mixgym Liberec

Mixgym v Liberci je moderně vybavená posilovna v centru Liberce v krásných prosvětlených prostorech, která má i samostatné fitness centrum určené pouze pro ženy. Cvičení zde probíhá na vysoce kvalitních posilovacích strojích. K dispozici je i funkční zóna s boxovacím pytlem a dalšími doplňky a cvičební sál.

Výhody tohoto fitka:

 1. oddělené fitness centrum pro ženy
 2. posilovací stroje vysoké kvality
 3. funkční zóna
 4. moderní prostory
 5. cardio zóna s pásy, steppery, orbitrekem, veslovacím trenažérem a kolem

Endorfin aerobic studio Liberec

Endorfin aerobic studio v Liberci je fitness centrum pouze pro ženy, které nabízí široký okruh nejrůznějších cvičení, jako je například aerobic, jóga, zumba, cvičení na zdravá záda, pilates, TRX, bosu, kruhový trénink pro ženy, cvičení pro těhotné a další cvičení za velmi příznivé ceny. Cvičení probíhá vždy pod dohledem instruktorky v zrcadlovém sále. Během cvičení můžete využít dokonce i možnost hlídání dětí.

Výhody tohoto fitka:

 1. cvičení pod dohledem instruktorky
 2. speciální akce
 3. letní dovolené se cvičením
 4. široká nabídka cvičení zaměřených na různé partie
 5. jóga, aerobic, zumba, pilates, TRX, bosu
 6. těhotenské cvičení
 7. kruhový trénink pro ženy
 8. hlídání dětí

Ladies fitness Liberec

Ladies fitness v Liberci nabízí možnost cvičení v ryze dámském kolektivu. Jde o moderní fitness centrum s kvalitními posilovacími stroji, které jsou ušité přímo na míru ženám. Toto fitko nabízí funkční tréninky, jógu a nejrůznější speciální programy na hubnutí a posílení celého těla. Zapojit se můžete i do skupinových cvičení se zkušenými trenéry na pravidelných lekcích TRX, kondičního cvičení, pilates, piloxingu a dalších.

Výhody tohoto fitka:

 1. moderní fitness centrum
 2. ryze dámský kolektiv
 3. kvalitní posilovací stroje přímo pro ženy
 4. funkční tréninky
 5. jóga, pilatex, piloxing, TRX
 6. kondiční cvičení
 7. skupinová cvičení s trenéry