Chcete začít žít zdravěji nebo pokračovat v cestě k aktivnímu životnímu stylu? Hledáte vhodné fitko pro ženy v Praze a blízkém okolí, kde se budete cítit maximálně příjemně? Inspirujte se v nabídce fitness center, které se specializují na ženy a vyberte si takové, které vám bude svými službami vyhovovat, kde se budete cítit pohodlně a motivovaně.

Ke cvičení v těchto fitkách si vyberte pohodlné sportovní oblečení naší značky Galsari. Co doporučujeme?

Contours Fitness club pro ženy – Praha Florenc / Národní třída

Contours Fitness club pro ženy Praha Florenc / Národní třída nabízí cvičení pro ženy v příjemné a motivační atmosféře. Nejprve si můžete vyzkoušet cvičení na týden zdarma a teprve poté se rozhodnout, zda si zakoupíte permanentku.

Můžete si objednat individuální plán sestavený přesně na míru. Samozřejmostí je zaškolení do užívání strojů. Nechybí ani doplňkové služby (např. nutriční poradenství, sestavení jídelníčku na míru a masáže).

Výhody tohoto fitka:

 1. Týden na zkoušku zdarma,
 2. doplňkové služby (nutriční poradenství a masáže),
 3. posilovací stroje přímo pro ženy,
 4. tréninkové lekce zaměřené na ženské tělo,
 5. slevy pro klienty ISIC.

Dejfit – dámský fitness klub - Praha Dejvice

Dejfit – dámský fitness klub Praha Dejvice je dámský fitness club s přátelským prostředím. Samozřejmostí jsou profesionální trenérky. Můžete si vybrat z několika programů – hubnutí bříška, kruhový trénink nebo skupinové lekce. Mezi další služby patří individuální lekce s trenérkou a výživové poradenství.

Výhody tohoto fitka:

 1. Několik fitness programů,
 2. možnost individuálních lekcí s trenérkou,
 3. výživové poradenství,
 4. kruhový trénink,
 5. skupinové lekce,
 6. cvičení zaměřené na hubnutí bříška.

Clever Fit - Praha Chodov / Černý Most

Clever Fit Praha Chodov / Černý Most je nejmodernější fitko se špičkovými stroji. Nabízí Ladies zónu, která je určena pouze a jen ženám. Máte možnost úpravy členství přesně tak, aby vám to maximálně vyhovovalo. Díky několika typům členství si vybere opravdu každý.

Mezi nabízenými službami nechybí solárium, masážní lůžka a kryoboxy. Toto fitko jako jediné v ČR nabízí personalizované cvičební kruhy Biocircuit a Biocircuit Cardio. Jde o fitness, které se vám přizpůsobí. Jedná se o okruh se stroji, na které se přihlásíte a ony vám automaticky nastaví parametry, které máte nahrány ve svém chytrém náramku. Přecházíte z jednoho stroje na druhý, což zajistí efektivní trénink.

Výhody tohoto fitka:

 1. Ladies zóna,
 2. možnost úpravy členství,
 3. několik typů členství,
 4. špičkové fitness stroje,
 5. solárium, masážní lůžka a kryoboxy.

Aura Fit Lady Club – Praha Vinohrady / Pankrác / Strašnice

Aura Fit Lady Club Praha Vinohrady / Pankrác / Strašnice je fitness klub určený jen pro ženy. Jedná se o první fitko vůbec, které zavedlo kruhový trénink se speciálními pístovými stroji, které jsou na míru ušité přesně ženám. Nechybí ani další zajímavé aktivity určené k udržení kondice a formování těla. Zkušební trénink je možné si vyzkoušet zdarma. Více informací se dozvíte na webu Aura Fit Lady Club.

Výhody tohoto fitka:

 1. Zkušební trénink zdarma,
 2. v případě tréninku ve dvou bonus v podobě dalšího měsíce ke cvičební plánu zdarma,
 3. trenérka je vždy k dispozici,
 4. nízká cena za cvičení,
 5. možnost používání přístrojů VacuShape, BetterBelly, BetterLegs, VibroGym, Rolletic, BOSU či TRX.

Vibes – Praha Černý Most

Vibes Praha Černý Most je moderní fitness centrum, kde se cvičí na speciálních vibračních plošinách, které vám pomohou dosáhnout skvělého efektu s minimem námahy.

Výhody tohoto fitka:

 1. Cenově výhodné balíčky,
 2. moderní prostředí,
 3. efektivní cvičení na vibračních plošinách,
 4. diagnostika těla přístrojem Human Body Scanner.