Chcete začít nebo pokračovat se zdravým životním stylem a rozhodly jste se pravidelně navštěvovat fitness centrum? Inspirujte se nabídkou fitness center v Plzni a okolí, které jsou zaměřené pouze na ženy a zjistěte, jaké konkrétní služby tato jednotlivá fitka nabízejí. Vyberte si fitness centrum, kde se budete cítit příjemně, pohodlně a motivovaně a kde si budete moci cvičení maximálně užít.

Ke cvičení v těchto fitkách si vyberte pohodlné sportovní oblečení naší značky Galsari. Co doporučujeme?

Fitness centrum Daren

Fitness centrum Daren v Plzni je posilovna určená ženám. Je vybavená kvalitními stroji, které jsou přizpůsobeny ženám a zaměřují se na jejich problémové partie. Kromě těchto strojů zde najdete i aerobní zónu s několika sportovními koly, lady kolem s opěradlem na záda, steppery, crossy a běžícími pásy. Mezi nabízenými službami najdete například tréninkové poradenství, výživové poradenství nebo služby osobního trenéra.

Výhody tohoto fitka:

 1. Kvalitní stroje přizpůsobené ženám,
 2. stroje zaměřené na problematické partie žen,
 3. aerobní zóna s kardio stroji,
 4. tréninkové poradenství,
 5. výživové poradenství,
 6. služby osobního trenéra,
 7. několik typů permanentek.

Dámský fitness

Dámský fitness v Plzni je určený pro mladé dívky a ženy. Jedná se o menší, ale skvěle vybavenou posilovnu o rozloze 50 metrů čtverečních, kde si kromě fitka můžete zajít i na fitbox, pilates, jógu, power jógu, kruhový trénink nebo SM systém zaměřený na problémy se zády.

Výhody tohoto fitka:

 1. Skvěle vybavená menší posilovna,
 2. fitbox,
 3. pilates,
 4. jóga,
 5. power jóga,
 6. kruhový trénink,
 7. SM systém,
 8. dlouhá otevírací doba.

Contours Fitness Club

Contours Fitness Club v Plzni je fitko, které se zaměřuje především na efektivní kruhový trénink, během kterého vystřídáte 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 míst určených pro aerobní cvičení. Není stanovená doba cvičení, takže můžete cvičit, jak dlouho chcete. Máte možnost vyzkoušet si týden nezávazně a zdarma, a teprve pak se rozhodnout, zda budete ve cvičení pokračovat.

Výhody tohoto fitka:

 1. Týden nezávazně zdarma,
 2. kruhový trénink,
 3. sestavení cvičebního plánu na míru,
 4. kompletně dámský kolektiv,
 5. certifikované trenérky,
 6. dozvíte se, jak cvičit nejen ve fitku, ale i doma.

Profitsport – dámský fitness

Profitsport – dámský fitness v Plzni je dámská posilovna pro ženy, kde můžete cvičit samy nebo i skupinově. Do tohoto dámského fitka si můžete zajít na jógu, power jógu, fitbox nebo cvičení SM systém. Nechybí služby osobního trenéra a výživové poradenství.

Výhody tohoto fitka:

 1. Individuální i skupinová cvičení,
 2. fitbox,
 3. power jóga,
 4. jóga,
 5. SM systém,
 6. tréninkový plán,
 7. měření tuku,
 8. osobní trenér,
 9. úpravy jídelníčku,
 10. možnost pronájmu tělocvičny – zrcadlový sál pro tanec.

Fit club Vitalita

Fit club Vitalita v Plzni nabízí pravidelné cvičení určené pro ženy. Vyzkoušet zde můžete například bodyforming, což je komplexní cvičení zaměřené na formování a zpevnění celé postavy. Dále v nabídce najdete kruhový trénink pro efektivní cvičení, strečink nebo také pilates.

Výhody tohoto fitka:

 1. Pravidelné cvičení pro ženy,
 2. bodyforming,
 3. pilates,
 4. strečink,
 5. kruhový trénink,
 6. aerobic,
 7. různé zajímavé akce pro ženy.