Chcete navštěvovat fitness centrum, které je zaměřené pouze a jen na ženy? Ať už se chystáte začít nebo pokračovat v cestě k aktivnímu a zdravému životnímu stylu, inspirujte se nabídkou fitness center v Pardubicích a okolí, která jsou zaměřené pouze na ženy. Zjistěte, jaké konkrétní služby tato jednotlivá fitka nabízejí. Vyberte si fitness centrum, kde se budete cítit příjemně, pohodlně a motivovaně a kde si budete moci cvičení maximálně užít.

Ke cvičení v těchto fitkách si vyberte pohodlné sportovní oblečení naší značky Galsari. Co doporučujeme?

FeminaFit fitness pro ženy Pardubice

FeminaFit fitness pro ženy nabízí různé možnosti cvičení pro ženy bez rozdílu věku, váhy nebo kondice. Toto fitko nabízí klasiku v podobě kardio zóny a posilovací zóny, dále funkční i strečinkovou zónu a sál na skupinové lekce.

Posilovací stroje jsou navrženy tak, aby plně vyhovovaly konstituci ženského těla. Tyto stroje mají menší rozměry, menší rozteče madel a nižší zátěže. Samozřejmostí je dohled zkušené fitness trenérky. První zkušební hodina s trenérkou je zdarma.

Výhody tohoto fitka:

 1. kardiozóna
 2. skupinové lekce
 3. startovací vzorový jídelníček
 4. zkušební hodina s trenérkou zdarma
 5. osobní trénink
 6. posilovací stroje navržené přímo pro ženy
 7. výživové poradenství
 8. zvýhodněné členství
 9. zvýhodněné ceny doplňkových služeb u partnerů

Cvičení pro ženy – Helena Korejtková Pardubice

Cvičení pro ženy – Helena Korejtková není klasické fitko, ale jedná se o cvičení zaměřená na ženy po čtyřicítce. Cvičí se jóga, pilates a balet total body barre (tvarování postavy). Lektorka zajišťuje i kurzy flamenca. První zkušební hodina je zdarma. Pokud vás bude cvičení bavit, můžete si zakoupit permanentku za zvýhodněnou cenu.

Výhody tohoto fitka:

 1. cvičení zaměřené na ženy po čtyřicítce
 2. jóga, pilates, balet total body barre
 3. kurzy flamenca
 4. první zkušební hodina zdarma
 5. permanentka za zvýhodněnou cenu

Edita Fitness Pardubice

Edita Fitness je cvičení zaměřené pouze na ženy. Nabízí spoustu možností skupinových lekcí (např. cardio cvičení, pilates, kruhový trénink, jóga, zdravé tělo bez bolesti, cvičení zaměřené na problémové partie a další). Je také možnost zúčastnit se pravidelně pořádaných víkendových akcí nebo týdenních pobytů zaměřených na cvičení.

Výhody tohoto fitka:

 1. cardio cvičení, kruhový trénink
 2. pilates, jóga, zdravé tělo bez bolesti
 3. víkendové akce
 4. týdenní pobyty

Fitnes Centrum Contours Pardubice

Fitness Centrum Contours je fitko zaměřené na ženy, které si mohou v pohodovém prostředí nejen zacvičit, ale také se pobavit nebo se seznámit s novými lidmi. Nezáleží na věku, váze ani na zkušenostech se cvičením. Cvičení probíhá pod dohledem certifikované trenérky, která motivuje a kontroluje správnost provedených cviků. Jedná se o kruhový trénink s 8 posilovacími stroji v kruhu a 8 stanovišti určenými pro aerobní cvičení. Na každém stanovišti se cvičí 45 sekund a celková doba cvičení tak trvá pouhých 30 minut a je velice efektivní. V tomto fitku si můžete vyzkoušet cvičení na 1 týden zcela zdarma. Můžete přijít kdykoliv chcete a cvičit, jak dlouho chcete.  

Výhody tohoto fitka:

 1. první týden cvičení zdarma
 2. kruhový trénink (8 posilovacích strojů a 8 stanovišť)
 3. můžete cvičit, jak dlouho chcete
 4. výhodné permanentky
 5. cvičení pod dohledem certifikované trenérky
 6. fitness programy na míru pro ženy
 7. komunita a podporující atmosféra
 8. celostní péče o zdraví
 9. efektivní cvičení během pouhých 30 minut