Chtěly byste chodit do fitka, ale vadí vám vtíravé pohledy mužů? Co takhle si vyzkoušet fitness centrum, které je určené pouze a pro ženy? Ať už se chystáte začít cvičit nebo pokračovat v cestě za zdravým životním stylem, inspirujte se nabídkou fitness center v Hradci Králové a okolí, která jsou zaměřené pouze na ženy. Zjistěte, jaké konkrétní služby tato jednotlivá fitka nabízejí. Vyberte si fitness centrum, kde se budete cítit příjemně, pohodlně a motivovaně a kde si budete moci cvičení maximálně užít.

Ke cvičení v těchto fitkách si vyberte pohodlné sportovní oblečení naší značky Galsari. Co doporučujeme?

Cvičení pro ženy – Helena Korejtková Hradec Králové

Cvičení pro ženy – Helena Korejtková není klasické fitko, ale jedná se o cvičení zaměřená na ženy po čtyřicítce. Cvičí se jóga, pilates a balet total body barre (tvarování postavy). Lektorka zajišťuje i kurzy flamenca. První zkušební hodina je zdarma. Pokud vás bude cvičení bavit, můžete si zakoupit permanentku za zvýhodněnou cenu.

Výhody tohoto fitka:

 1. cvičení zaměřené na ženy po čtyřicítce
 2. jóga, pilates, balet total body barre
 3. kurzy flamenca
 4. první zkušební hodina zdarma
 5. permanentka za zvýhodněnou cenu

Fitness Violeta Hradec Králové

Fitness Violeta je fitko určené pro ženy. Můžete využít několika služeb, jako je například kruhový trénink, který pomáhá získat potřebnou sílu a vytrvalost, vybudovat svalovou hmotu s spálit přebytečné tuky. Další možností je tzv. H.E.A.T. Program, který je unikátní cvičební metodou naprosto pro každého. Jde totiž o chůzi na speciálním pásu. Pro efektivní hubnutí je možné využít také Vacushape, což je pohyb v podtlakové kabině, která napomáhá metabolismu tuků, prokrvení pokožky a působí tak blahodárně i na pomerančovou kůži. Další možností je cvičení s pomůckou TRX, které vám pomůže vybudovat pevnou postavu.

Výhody tohoto fitka:

 1. kruhový trénink
 2. H.E.A.T. program
 3. Vacushape
 4. TRX
 5. Fit box
 6. Power Plate
 7. tělové zábaly k zeštíhlení postavy
 8. výživové poradenství
 9. možnost platby kartami Multisport, ActivePass nebo Sodexo

Ladies Fitness Studio Hradec Králové

Ladies Fitness Studio je posilovna pouze pro ženy. Toto fitko je zaměřené na kardio cvičení. K dispozici je i solárium. Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Výhody tohoto fitka:

 1. kardio cvičení
 2. solárium
 3. dětský koutek

Hany Bany fitness Hradec Králové

Hanny Bany fitness je dámské fitness centrum a wellness centrum nové generace, kde nechybí kardio zóna, funkční kruhový trénink, Vacushape a Power Plate. Po náročném tréninku si můžete dopřát chvilku pro sebe v soláriu.

Výhody tohoto fitka:

 1. kardio zóna
 2. funkční kruhový trénink
 3. Vacushape
 4. Power Plate
 5. individuální trénink pod dohledem osobního trenéra
 6. solárium

Fitstyle Hradec Králové

Fitstyle je první originální Jumping fitness centrum v Hradci Králové. Toto fitko je zaměřené na skupinové lekce a originální dynamické sporty, které mají pozitivní vliv na tepovou frekvenci a následné spalování tuků nejen během lekce, ale i po ní. Vyzkoušet můžete jumping – cvičení na mini trampolínách, alpinning – dynamická chůze na nakloněném páse, TRX – cvičení na závěsném systému nebo HIIT – vysoce intenzivní intervalový trénink a další cvičení zaměřené na různé problémové partie.

Výhody tohoto fitka:

 1. jumping na mini trampolínách
 2. cvičení HIIT
 3. skupinové lekce
 4. alpining
 5. TRX cvičení
 6. Bosu – cvičení na balanční pomůcce
 7. cvičení zaměřené na břicho
 8. solárium
 9. tejpování
 10. možnost platby kartami Multisport nebo Sodexo